Nevhan Gündüz'den Haberler

Nevhan Gündüz Şekerbank Genel Müdürü ile Toplantıda

Nevhan Gündüz Şekerbank Genel Müdürü ile Toplantıda

Nevhan Gündüz Şekerbank Genel Müdürü ile Toplantıda

Nevhan Gündüz Şekerbank – Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu üyleri ile Şekerbank Genel Müdürü ve aynı zamanda HATİAB Yüksek İstişare Kurul Üyesi sayın Servet Taze yemekli bir toplantıda bir araya geldi.

ORGE enerji A.Ş. CEO’su aynı zamanda HATİAB Genel Başkan Yardımcısı sayın Nevhan Gündüz ile beraber HATİAB Genel Başkanı İbrahim Güder, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan vekili sayın Mehmet Tahir Özsoy ve Matraş Dericilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı sayın Hakkı Matraş’da yer aldı.

Toplantıda gündemdeki konular üzerine istişarede bulunuldu.

Toplantıdan Bir Görüntü

Nevhan Gündüz Şekerban Genel Müdürü ile Toplantı

Nevhan Gündüz Kimdir ?

1975 yılında Hatay’da doğmuş olup, ortaokul ve lise tahsilini İstanbul Özel Semiha Şakir Lisesi’nde, üniversite eğitimini New York Institute of Technology’de tamamlamıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra, elektrik ve enerji sektöründe çalışmalara başlamıştır.

Yenilenebilir enerji sektöründe katı atıkların bertarafı ve ekonomiye geri kazanımı konusunda 1998 yılından itibaren yoğun çalışmalarda bulunmuş, yurtdışında yaygın yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’ye tanıtılması ve getirilmesi konularında çalışmalarda bulunmuştur.

1998 yılına kadar ortağı ve yönetim kurulu üyesi olduğu Gündüz Elektrik Metal İnşaat Malzemeleri Tic. ve San. A.Ş.’de çalışmalarda bulunmuş, bu tarihten itibaren ise kurucu ortağı olduğu ORGE Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’luk görevlerini sürdürmektedir.

İstanbul’da yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Nevhan Gündüz aynı zamanda HATİAB (Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği) Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *